Efendimizin Hayatına Açılan Pencere

Arafat’tan Canlı Yayın Yapılacak (2011)

Diyanet Basın Merkezi’nden gazetecilere canlı yayın imkanı (03.11.2011)

Diyanet İşleri Başkanlığı Hac organizasyonunda bir ilke daha imza atıyor. Kutsal topraklardan haccın her safhasını canlı olarak ekranlara yansıtan Diyanet İşleri Başkanlığı, hacı adaylarının Arafat’a çıkışını da canlı yayınla izleyici ile buluşturacak.

Önceki yıllarda kendi imkanları ile internet üzerinden yayın yapan Türk televizyonlarına bu yıl Diyanet İşleri Başkanlığı canlı yayın aracı ile yayın yapma imkanı sundu.

Haccın muhteşem coşkusunu ve hacı adaylarının heyecanlarının ekranla buluşmasını sağlayan Diyanet İşleri Başkanlığı sunduğu imkanla bir yandan haccı ekranlara taşırken diğer yandan da kutsal topraklara gelemeyen izleyicilerin hasretlerini bir nebze de olsa gidermiş olacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı Arafat’ta da özel bir program düzenleyecek.

Kaynak: Diyanet.gov.tr


Anadolu Ajansı Arafat’tan Canlı Yayın Yapacak

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez’in Arafat vakfesindeki duası ve Türk hacı adaylarına yapacağı konuşması Anadolu Ajansı (AA) tarafından tüm Türkiye ve dünyaya ulaştırılacak.

Kaynak: Anadolu Ajansı (aa.com.tr)

03.11.2011


Kategori: GÜNCEL

saat kacda tv olmuyor internetten nerden izleyebilirim??

alise

Sayın okuyucumuz, haberde saat belirtilmemiştir.
Arafat’tan canlı yayın yapan bir çok site bulunmakla birlikte Diyanet İşleri Başkanlığının resmi sitesinde “Mekke-i Mükerreme canlı yayın” linkine ulaşabilirsiniz.

SİYER-İ NEBİ DERGİSİ

Sizde yorumunuzu yazın


I'm not a spammer This plugin created by memory cards